Hejka kochani:- Tyna
U mnie nudy za nudami, zresztą jak zwykle. Nic się nie dzieje, na dworze upał, w szkole fajnie i zabawnie. Od weekendu dzieli nas 1 dzień. Ale i tak zleci szybko, w poniedziałek wycieczka do Warszawy na stadion i mecz Legii. W szkole lekcje bardziej luźne i zabawne, humor dopisuje , pogoda super.Już nie mogę się doczekać wakacji, tyle wolnego czasu <achh>. Teraz siedzę i słucham muzyki ale czeka mnie sprzątanie.
Więc ja się zmywam. Pa:)




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz