czwartek, 24 maja 2012

Nudeczki :)

Hejka kochani:- Tyna

U mnie nudy za nudami, zresztą  jak zwykle. Nic się nie dzieje, na dworze upał, w szkole fajnie i zabawnie. Od weekendu dzieli nas 1 dzień. Ale i tak zleci szybko, w poniedziałek  wycieczka do Warszawy na stadion i mecz Legii.  W  szkole lekcje bardziej luźne i zabawne, humor dopisuje , pogoda super.Już nie mogę się doczekać wakacji, tyle wolnego czasu <achh>. Teraz siedzę i słucham muzyki ale czeka mnie sprzątanie.

Więc ja się zmywam. Pa:)




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz